Dnes je neděle 21.4.2019 - Svátek má Alexandra, zí­tra Evžénie.

Termíny akcí:

Libeňská pouť
PRAHA - LIBEŇ, ELSNICOVO NÁMĚSTÍ - 27.4.2019, od: 10:00
1. máj
NOVÝ KOSTEL, ZÁMEK - 1.5.2019, od: 11:00
XX. Poberounský folklorní festival
BEROUN, nám. J. Barranda - 4.5.2019, od: 09:00
Hrnčířské trhy
BEROUN, NÁMĚSTÍ - 4.5.2019, od: 11:00
XX. Poberounský folklorní festival
VINAŘICE, VES - 4.5.2019, od: 13:00
Staročeské máje
SVINAŘE, NÁVES - 11.5.2019, od: 13:00
XX. Poberounský folklorní festival
ČERNOŠICE-MOKROPSY, MASOPUSTNÍ NÁMĚSTÍ - 12.5.2019, od: 14:00
Svatojánské slavnosti Navalis
PRAHA, Hergetova cihelna - 14.5.2019, od: 17:10 do: 18:00
Slavnosti stepí
RANÁ, VRCHOL RANÉ - 18.5.2019, od: 12:00
XX. Poberounský folklorní festival
ZADNÍ TŘEBAŇ, NÁVES - 18.5.2019, od: 17:30
Gastroslavnosti M. D. Rettigové
LITOMYŠL, Smetanovo náměstí - 19.5.2019, od: 11:00 do: 15:00
Gastroslavnosti M. D. Rettigové – Sousedská husička
Postřižinský expres - parní vlak
NYMBURK, - 25.5.2019, od: 00:00
XX. Poberounský folklorní festival
LETY, NÁVES - 25.5.2019, od: 18:00
XX. Poberounský folklorní festival
VŠERADICE, před hospodou - 25.5.2019, od: 19:15
XX. Poberounský folklorní festival
KARLŠTEJN, NÁMĚSTÍ - 26.5.2019, od: 13:00
Poděbrady mezi světovými válkami
PODĚBRADY, KOLONÁDA - 8.6.2019, od: 10:00
Zahradní slavnost
HOSTOMICE, ZÁTOR - 12.6.2019, od: 14:00 do: 15:30
Berounské hradby
BEROUN, NÁMĚSTÍ - 15.6.2019, od: 09:00 do: 10:00
Suché máje
PRASKOLESY, NÁVES/SOKOLOVNA - 22.6.2019, od: 13:30
Pouť
KALIŠTĚ, NÁVES - 30.6.2019, od: 15:00 do: 17:30
Kuchařská vitráž
DOLANY, CHORVATSKO - 5.7.2019, od: 00:00
Kuchařská vitráž
DOLANY, CHORVATSKO - 6.7.2019, od: 00:00
Kuchařská vitráž
DOLANY, CHORVATSKO - 7.7.2019, od: 00:00
Starosplavská pouť
STARÉ SPLAVY, NÁVES - 27.7.2019, od: 13:00 do: 15:00
Setkání rodáků
KRÁSNÝ DVŮR, NÁMĚSTÍ - 3.8.2019, od: 13:00
Bartolomějská pouť
VYŠŠÍ BROD, NÁMĚSTÍ - 24.8.2019, od: 15:00
Příbramská svatohorská šalmaj
PŘÍBRAM, SVATÁ HORA - 14.9.2019, od: 11:00
Kulinářský jarmark
LÁNY, NÁMĚSTÍ - 14.9.2019, od: 14:00
Posezení se seniory
ROŽĎALOVICE, ZÁMEK - 10.10.2019, od: 10:00
 
Posezení se seniory
ROŽĎALOVICE, klášter - 10.10.2019, od: 13:00
 
Havelské posvícení
RADOTÍN, NÁMĚSTÍ - 12.10.2019, od: 00:00
Havelské posvícení
RADOTÍN, NÁMĚSTÍ - 13.10.2019, od: 00:00
XI. Staročeský podzimní jarmark
NĚMČOVICE, AREÁL OÚ - 26.10.2019, od: 11:00
Pěkná hodinka
BRATŘÍNOV, HOSPODA - 27.10.2019, od: 13:00
Posezení se seniory
PRAHA, KC ZAHRADA - 25.11.2019, od: 14:30 do: 16:00
 
Předvánoční posezení
TURSKO, KŘÍŽOVNICKÁ BAŠTA - 13.12.2019, od: 17:00
 
Vánoční zpívání
HLÁSNÁ TŘEBAŇ, NÁVES - 23.12.2019, od: 18:00
XXXI. Štědrovečerní vytrubování
ZADNÍ TŘEBAŇ, VES - 24.12.2019, od: 20:30
Program na další rok 2020
Masopust
SRBSKO, sokolovna + ves - 1.2.2020, od: 11:30
Masopust
ÚSTÍ NAD LABEM-BRNÁ, NÁMĚSTÍ - 15.2.2020, od: 14:30 do: 18:00
XXXI. Poberounský masopust
ZADNÍ TŘEBAŇ, NÁVES + VES - 22.2.2020, od: 10:00
Sousedské posezení
ZADNÍ TŘEBAŇ, SPOLEČENSKÝ DŮM - 22.2.2020, od: 18:00
Dětský karneval
ZADNÍ TŘEBAŇ, SPOLEČENSKÝ DŮM - 23.2.2020, od: 14:00
Neumětelský masopust
NEUMĚTELY, NÁVES + VES - 29.2.2020, od: 10:00
Tochovický masopust
TOCHOVICE, VES - 7.3.2020, od: 10:00
Masopust
CHODOUŇ, NÁVES - 14.3.2020, od: 00:00
Bratřínovský masopust
BRATŘÍNOV, NÁVES + VES - 21.3.2020, od: 12:30
Zahájení sezony
ZDICE, MUZEUM VÝTOPNA - 4.4.2020, od: 09:30 do: 15:00
Pěkná hodinka
BRATŘÍNOV, HOSPODA - 25.10.2020, od: 13:00
Vánoční zpívání
HLÁSNÁ TŘEBAŇ, NÁVES - 23.12.2020, od: 18:00
XXXII. Štědrovečerní vytrubování
ZADNÍ TŘEBAŇ, VES - 24.12.2020, od: 20:30
 
 

PARTNEŘI A SPOLUPRACOVNÍCI

TOPlist