Hlavní obrázek

Dnes je neděle 24.9.2023 - Svátek má Jaromír, zí­tra Zlata.

Navrhuji Valeše! píše sochař

Kandidát na Cenu Našich novin 2022 Zdeněk Valeš v muzikálu Postřižiny 2020 (první vpravo). (Autor: ARCHIV, 27.7.2022)
KDO SI PODLE VÁS ZASLOUŽÍ CENU NN?

Poberouní - Další ročník Ceny NN určené těm, kteří se nezištně snaží, aby se v našem kraji žilo lépe, vyhlásila v minulém čísle redakce nezávislého poberounského občasníku. Současně vyzvala čtenáře, aby posílali návrhy na ocenění. Jako první zareagoval předloňský laureát ceny, sochař Petr Váňa z Karlíka.
+„Navrhuji Zdeňka Valeše,“ napsal redakci NN. „Ocenění si zaslouží za své články o vycházkách za zajímavostmi Řevnic a okolí, za procházky za ornitologickými zážitky, které pořádá pro širokou veřejnost, za divadlo i za Tulák a Tuláček který se mnou roky vede. A hlavně je to moc fajn člověk, kterého Řevnice mají.“
Další kandidáty na ocenění můžete navrhnout i vy. Stačí, když jméno »svého« favorita zašlete na adresu redakce@nasenoviny.net (případně klasickým dopisem na Naše noviny, Třebaňská 96, 267 29 Zadní Třebaň) a jednou větou odůvodníte, proč by se právě tento člověk měl stát držitelem Ceny NN 2022. Cena Arnošta Tučka je pojmenovaná po prvním předsedovi redakční rady NN a patří tomu, kdo se v aktuálním roce nejvíce zasloužil o rozvoj společenského, kulturního či sportovního dění v regionech Dolní Berounky a Podbrdska. Prvními laureáty se v roce 1999 stali nadšení ochotníci, manželé Křivánkovi ze Řevnic.

 

18.7.2022   Josef KOZÁK