Hlavní obrázek

Dnes je sobota 22.6.2024 - Svátek má Pavla, zí­tra Zdeňka.

O webu Našich novin

Internetové stránky Našich novin přestávají být pouhým zrcadlem „papírového“ vydání poberounského občasníku. I nadále zde najdete většinu stejných článků, ale ne – jako dosud – všechny a srovnané tak jako v „papíru“. Pro ty, kteří i zde chtějí číst NN tak jak jsou k mání v distribuci, slouží stránky archiv.nasenoviny.net, kde naleznou občasník ve formátu pdf tak, jak jde z redakce do tiskárny.

Úvodní portál (www.nasenoviny.net) je určena aktuálním zprávám. Každý den zde naleznete jednu nebo více zpráv z nejnovějšího vydání NN nebo skutečnou aktuální zprávu, která se do tisku nedostala. Pravý sloupec je vyhrazen upoutávce na akci NN a pozvánkám na další akce v regionu. Ve spodní části portálu je seznam všech dalších stránek domény Našich novin a odkazy na stránky našich spolupracovníků.

Koho zajímá hlavně kultura či sport, ať navštíví stránky kultura.nasenoviny.net či sport.nasenoviny.net. Nalezne zde co se kde dělo, děje či bude dít, co kde a kdy hraje které kino a kdy a kde hrají fotbalová družstva regionu. Nechybí ani zprávy o výsledcích mačů, stránky se věnují i jiným sportům.

Občanské sdružení Naše noviny nejsou jen noviny, ale spousta folklorních a kulturních akcí. Například informace o masopustech přináší stránky masopust.nasenoviny.net, největší folklorní festival ve Středních Čechách přiblíží stránky maje.nasenoviny.net, jízdy historických vlaků naleznete na vlaky.nasenoviny.net. O původních poberounských muzikálech se dozvíte více na postriziny.nasenoviny.net a noc.naseoviny.net.

Naše noviny udělují každoročně prestižní Cenu Našich novin - Cenu Arnošta Tučka určenou těm, kteří se nejvíce v daném roce zasloužili o povznesení a kulturní či sportovní rozvoj regionu. Kdo jsou nosiltélé Ceny z minulých roků a kdo je navržen pro rok letošní si každý může přečíst na cnn.nasenoviny.net.

Zajímají Vás pouze zprávy z Vaší obce? Není problém. Na stránkách clanky.nasenoviny.net naleznete filtr, kde si můžete nastavit lokalitu či rubriku, která Vás zajímá.

Pokud rádi soutěžíte s Našimi novinamu navštivte určitě stránky souteze.nasenoviny.net.

Spoustu fotografií z akcí NN nalzenete na foto.nasenoviny.net.

Přejeme Vám hodně zajímavého čtení na stránkách Našich novin a uvítáme všechny vaše připomínky. Stačí napsat na redakce@nasenoviny.net

 

15.4.2013   Josef KOZÁK