Hlavní obrázek

Dnes je sobota 15.8.2020 - Svátek má Hana, zí­tra Jáchym.

Na trénink vtrhla čertovská jednotka a - najednou byl klid

O Mikulášské středě na trénink vtrhla čertovská jednotka v čele s Luciferem. (Autor: Lucie BOXANOVÁ, 26.12.2018)

Malí fotbalisté Všeradic stihli ještě před Vánocemi plno akcí. První prosincovou sobotu se mladší žáci zúčastnili halového turnaje v Králově Dvoře, o týden později si to na umělé trávě na venkovním hřišti rozdali v přátelském utkání s týmem ABC Braník.

Starší přípravka začala své tréninky v tělocvičně teprve před pár dny. A hned jí čekalo veliké překrapení. O Mikulášské středě na trénink vtrhla čertovská jednotka v čele s Luciferem. To byl najednou v tělocvičně klid! Nikdo ani nedutal, kluci pěkně po jednom předstupovali před Mikuláše, po očku sledujíce velikého pekelníka...

Předminulou sobotu přípravka nastoupila na halovém turnaji v pražské Ruzyni, kde sehrála 5 utkání.

Bohužel se nám nepodařilo ani jedno vyhrát, takže jsme skončili poslední. Hned po turnaji jsme se vypravili na Bráník, fandit našim mladším žákům. Po společném obědě jsme se vydali na pražskou Slavii, kde 11 našich borců doprovázelo na hrací plochu hráče SK Slavia Praha. Všichni jsme pak zhlédli zápas s FK Mladá Boleslav. Celí promrzlí jsme se dostali domů až pozdě večer. Pro kluky to byla jistě fyzicky náročná sobota, ale zároveň plná adrenalinu a zážitků. Po Vánocích začínají naši žáci hrát Zimní žákovskou ligu, přípravku čeká několik turnajů a přáteláků. Ten první 12.1. v Berouně.

 

3.1.2019   Lucie BOXANOVÁ    Vyšlo v NN 26/2018