Hlavní obrázek

Dnes je sobota 20.7.2019 - Svátek má Ilja, zí­tra Vítězslav.

»Nové« řevnické náměstí otevřel Primáček a Láďa Hruška

»Nové« řevnické náměstí otevřel Primáček a Láďa Hruška. (Autor: Tomáš CHABERA, 26.10.2018)

Krásné páteční odpoledne 12. 10. bylo pro Malé náměstí v Řevnicích sváteční. Za účasti starosty města, FTV Prima a dobrovolníků kolem náměstí bylo veřejnosti otevřeno hřiště pro děti. »Plácek« nyní nabízí osvětlenou fotbalovou plochu, záchytné sítě za brankami, lavičky, ohniště a další mobiliář. Budování hřiště trvalo poměrně dlouho právě proto, že vše dělala skupina dobrovolníků ve svém volném čase.

Ale vše se podařilo a malé sportovce na náměstí v den otevření přivítala FTV Prima, která se na realizaci podílela jak např. výsadbou keřů či osazováním laviček, tak finančně.

Město zajistilo moderní LED osvětlení hřiště. Maskot televize Primáček nabídl dětem občerstvení a mohly si v jeho stánku zahrát deskové hry. Pro každého byly připraveny upomínkové předměty. Příjemnou odpolední atmosféru podpořila skupina Kapičky country hudbou.

Na otevření »plácku« dorazil i Ladislav Hruška z FTV Prima se štábem. Hezké prostředí a atmosféru využil k natočení úvodu pořadu Vychytávky Ládi Hrušky, který bude odvysílán zkraje listopadu. Druhý štáb pak vyzpovídal malé fotbalisty, starostu a dobrovolníky, kteří se na vybudování hřiště podíleli. Záznam bude odvysílán ve zpravodajství televize. Podle názoru rodičů a dětí se odpoledne velmi vydařilo. Mnohá přání již byla řečena. Co tedy popřát hřišti? Snad aby dlouho dělalo radost dětem, rodičům i kolemjdoucím.

 

 

27.10.2018   Tomáš CHABERA    Vyšlo v NN 21/2018