Hlavní obrázek

Dnes je neděle 16.12.2018 - Svátek má Albína, zí­tra Daniel.

Aktuální seznam, kandidátů Ceny Našich novin 2018

VYJDE TO LETOS? Ochotnický herec Karel Král byl na Cenu NN navržen již několikrát. Na snímku jako strýc Pepin v srpnovém představení muzikálu Postřižiny na zahradě zámku v Mníšku pod Brdy. (Autor: Miloslav FRÝDL, 13.9.2018)
LAUREÁT OCENĚNÍ URČENÉHO AKTIVNÍM LIDEM BUDE TRADIČNĚ VYHLÁŠEN NA POSVÍCENÍ V LETECH

 Preferenční hlasy posílejte na adresu redakce@nasenoviny.net a uveďte jméno, příjmení a bydliště (stačí město).

1. BISKUPOVÁ Svatava - Srbsko - za práci pro svoji obec, organizování kulturních akcí i společenského života a navázání partnerských vztahů s Lužickými Srby

2. BLAŽENÍN Pavel - Černošice - za organizaci kulturního a veřejného dění v Černošicích, za ochotu a pomoc s akcemi v regionu
3. ČABOUN Pavel - Osovec - za aktivní práci pro obec a Kulturní okrašlovací spolek a ochotnické divadlo
4. ČABOUNOVÁ Marcela - Osovec - za enormní práci pro obec a společenské dění.
5. ČERMÁK Jaroslav - Karlík - starosta Sokola Dobřichovice. Tolik práce zadarmo, tolik skromnosti a tolik velkých výsledků pohromadě - nemohu najít konkurenci. (jg)
6. DOUSEK Vladimír - Černošice - Clen Letopisecke spol.Cernosice, fotograf,kameraman,leta zije s Berounkou a jejimi lidmi.Letos vydal o nich bez grantu a sponzoru jiz 3.knihu.
7. FIALOVÁ Jana - Vižina - za práci pro svoji obec, za organizování kulturních i sportovních akcí, za spolupráci s NN
8. FLEMR Jan - Řevnice - za aktivity pro Notičky, Canto Corso, Pivní Festival, ochotnické divadlo
9. FÜHRBACH Václav - Zadní Třebaň - za vedení pěveckého sboru Třebasbor, který nezištně vystupuje na kulturních akcích po celém našem regionu
10. CHABERA Tomáš - Řevnice - za intenzivní a nezištnou práci podporující řevnický společenský a sportovní život, za zásluhy na vybudování nového fotbalového hřiště v Řevnicích
11. JANDUSOVI Štěpánka a Petr - Řevnice - za to, že většinu volného času věnují žákům házenkářům.
12. KÁRNÍK Jiří - Lety - za dlouholeté vedení fotbalového klubu FK Lety, který pod jeho vedením hraje nejvyšší soutěž v našem kraji a který se stará o desítky dětí z celého regionu
13. KLIMENT Miloslav - Liteň - za snahu o kulturní povznesení Litně, za organizování sportovního života a práci s dětmi tamtéž
14. KNOPOVÁ Eva - Karlštejn - za aktivity pro děti z Litně, Karlštejna a okolí a to vysoce nad rámec pracovní povinnosti.
15. KOLÁŘOVÁ Helena - Karlštejn - za organizování kulturního života v Karlštejně, za dlouholetou práci pro Karlštejnské kulturní sdružení
16. KONVALINKA Vnislav - Hlásná Třebaň - Za rozvoj obce, aktivní účast na všech kulturních akcích v obci a po širém okolí
17. KOZÁK Petr - Řevnice - za práci pro řevnický Sokol, za podporu regionální kultury a regionálního sportu, spolupráci s NN
18. KRÁL Karel - Dobřichovice - za dlouholetý přínos ochotnickému divadlu v Poberouní
19. KRATOCHVÍL Václav - Dobřichovice - za dlouholetou intenzivní a všestrannou práci pro Dobřichovice, účast v místním kulturním dění i zásluhu na kvetoucí spolupráci se zahraničními partnerskými městy
20. KRBEC Stanislav - Řevnice - za dlouhodobou neúnavnou práci s malými fotbalisty v celém regionu
21. LEIDLOVI Ivana a Petr - Liteň - za enormní snahu o záchranu liteňského zámku a zachování odkazu operní pěvkyně Jarmily Novotné, která je s tímto místem spjata
22. MATĚJKOVÁ Jana - Osovec - za aktivní práci Kulturní okrašlovací spolek a ochotnické divadlo
23. MOTTL Michal - Řevnice - tenisový trenér Sportclubu Řevnice za práci s mládeží. Vychoval už několik úspěšných generací tenistů ze Řevnic a okolí.
24. PLECITÁ Marie - Osovec - za aktivní práci pro obec a Kulturní okrašlovací spolek, za spolupráci s Našimi novinami
25. PROCHÁZKA Petr - Svinaře - za dlouholetou práci pro obec i místní Sokol
26. SAHÁNKOVÁ Alena - Všenory - nadšená knihovnice, milovnice historie, za propagaci Všenor a našeho regionu prostřednictvím knihovny ve Všenorech
27. SNOPEK Tomáš - Hlásná Třebaň - za práci pro místní hasiče, organizace veřejných akcí
28. STIBAL Bohumil - Všeradice - za enormní snahu o povznesení a rozvoj Všeradic, za přínos rozvoji Podbrdska
29. STRNAD Petr - Lety - za dlouholetou práci s malými fotbalisty v přípravce FK Lety
30. SÝKORA Jiří - Řevnice - na cenu NN navrhuji Jiřího Sýkoru z TJ Slavoj Řevnice - trenér a místopředseda. A to za nezištnou práci pro mládež z Řevnic a okolí.
31. ŠVECOVÁ Jitka - Hlásná Třebaň - za Holky v rozpuku, za naději, že radostný život nekončí na nějakém věkovém horizontu
32. TESAŘOVÁ Barbora - Lety - za všestrannou práci pro obec i celý region
33. VÁŇA Petr - Karlík - za organizaci sochařských sympozií, za propagaci našeho kraje prostřednictvím svých sochařských děl
34. VANŽUROVÁ Alena - Lety - za intenzivní práci pro místní Kynologický klub
35. VOLDŘICHOVÁ Magdalena - Černošice - za intenzivní účast na organizaci kulturního života v Černošicích, za práci pro folklorní soubory Pramínek i Praštěnka a černošickou Letopiseckou komisi

 

5.10.2018   Josef KOZÁK